Erbaş, “Turizmi canlandıracağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Domaniç ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Çukurca Belde Belediye Başkanı İlyas Tosun, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Mehmet Arif Varol, Ali Erkan, MHP İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen ve yönetimi ile birlikte Domaniç esnafı ve vatandaşları ile Çukurca Beldesi vatandaşlarını ziyaret eden Erbaş, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Ilıcaksu’da vatandaşlar ile görüşen Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, yaptığı açıklamasında, “TBMM’sinde çıktığım her kürsüde, komisyonunda olduğum her Bakanımızla, Milletvekillerimizle ve hatta Türkiye’nin tanınmış simaları ile her görüşmemizde Domaniç’i anlatmadan geçmiyorum. Son olarak Necati Şaşmaz’ı ziyaret ederek kendisinin Kütahya ve Domaniç’e davet ederek senaryolarının Domaniç’te de yapabileceklerini anlattım. Kendisine Domaniç’i davet ederek bu muhteşem doğayı, Sarıkız’ı ve Hayme Ana’yı kendisine göstereceğiz. Şaşmaz’ın Osmanlı ile ilgilide bir dizi ve film çekme isteği var bu fırsatı kaçırmayacağız. Buraların piarını ve tanıtımını yaparsak buralar dolup taşacak. Tanınmış simalar burayı tanıyacak. Özellikle İnegöl-Domaniç karayolu ile güzel gelişmeler elde ediyoruz. Bu yol bizim için önemli Domaniç’i Bursa’ya güzel bir yol ile bağlamalıyız. Buranın doğasını bozmadan mücadele edip bu toprakları kalkındırmalıyız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ziyaretleri kapsamında sanayi esnafı ile görüştükten sonra ilçeden ayrıldı.