Saadet Partisi İlçe Başkanı Dinç’ten Teşekkür ve Veda

Saadet Partisi Domaniç İlçe Başkanı Çağrı Dinç iş değişikliği sebebiyle İlçe Başkanlığını bırakıyor.

Yaklaşık bir yıldır Saadet Partisi İlçe Başkanlığını yürüten Dinç, gazetemize yaptığı yazılı basın açıklamasında bir veda mesajı göndererek, herkese teşekkür etti.

Dinç, “Domaniç’imizin çok değerli siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sevgili basın mensubu arkadaşlar, cefakar teşkilat mensubu arkadaşlarım, çok kıymetli hemşerilerim hepinizi en kalbi duygularla selamlıyorum.
Yaklaşık bir yıldır büyük bir istek ve şeref ile yürüttüğüm Saadet Partisi İlçe Başkanlığı görevimi iş değişikliği ve farklı bir şehre taşınmamız sebebiyle bırakmak durumunda kalmış bulunuyorum.
Görevim süresince mümkün olduğu kadar ilçemizin sorunlarını konuşmaya dile getirme gayreti içinde olduk. Eğitim ve iş hayatım sebebiyle bir süre Domaniç’ten uzak kaldıktan sonra tekrar memleketimize dönmek ve Milli Görüş kadrolarında çalışmak nasip olduğu için Allah’a hamd ediyorum. Ülkeme ve insanlığa daha faydalı olabilmek amacıyla kariyerime uluslararası bir enerji firmasında yönetici olarak devam etme kararı almış bulunmaktayım. Yeni şirketimin etik değerleri gereği aktif siyaset ve toplu etkinliklerde yer almayacağım ancak bundan sonraki süreçte de yaşamayı planladığım Ankara’da Milli Görüş kadrolarında bulunma gayreti içerisinde olacağım.
Kıymetli büyüklerim, değerli arkadaşlar; ilçemizde acilen çözülmesi gereken ciddi problemler var. Tüm bu sorunlar ancak kimseyi dışlamadan, kutuplaştırmadan, partizanlık yapmadan, mantıklı düşünerek, herkesle konuşarak çözülebilir. Şehir dışında da olsak her zaman bizim üzerimize düşeni yapmanın gayreti içinde olacağız.
İlçe başkanlığım süresince birlikte çalışma imkanı bulduğumuz herkese teşekkür ediyor, helallik diliyorum. Bizi bu göreve layık gören dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyor, tüm Domaniçli hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.