Saruhanlar Bursa’da Birlik Beraberlik Gecesi Düzenledi

Saruhanlar Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Bursa’da birlik ve beraberlik için kültür, yardımlaşma ve dayanışma gecesi düzenledi. Geceye Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ta katıldı.

Gecede Emel Örgün Kurt, Erkan Saltabaş, Ahmet Seykan, Şahin Özcan, İlyas Kara, Yaşar Akkaya, İsmail Uludağ, İsa Başağa, Mehmet Özcan ve Yasin Üner sahne aldı. Programa katılanlar muhteşem bir gece yaşadı, bazı vatandaşlar ise sahnede Domaniç oyun havası ve çiftetelli oynadı.

Programa katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Bir kültür mozaiği şehrimizde derneklerimizin düzenlediği etkinliklere katılarak hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. SAR-DER Saruhanlar Köyü Kültür ve Dayanışma Derneğinin düzenlediği Birlik ve Beraberlik gecesine katıldık. Rabbim birliğimizi daim etsin” dedi.

Sar-Der yönetim kurulu başkanı Muammer Tırpan ise Saruhanlar Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesinin gerçekleşmesine emek verenlere teşekkür etti.
Tırpan, ”Tüm yönetim kurulu üyelerimize gecede görev alan hemşerilerimize, gecenin gerçekleşmesine sponsorluk yapan Sarı Gayrimenkul Alaattin Sarı, Seyhanlar Bitkisel Yağlar İsmail ve Halil İbrahim Seyhan’a ,Ropak Otomasyon Ltd. Şti Hasan Öztürk, Yalçın Emlak Selim Yalçın, gecemize şarkıları ile renk katan sanatçılarımıza, davetimize İcabet eden başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Alinur Aktaş’ a, Osmangazi MHP ilçe Yönetimine, Derneğimizin kuruluşundan bu yana desteklerini esirgemeyen Bursa Kütahyalılar Derneği Başkanı Beyhan Gündüz ve Yönetim Kuruluna , Bursa Dağ-Der Yönetim Kurulu’na, Kardeş Derneklerimiz Kocakovacık Dernek Başkanı Mustafa Ferik ve Yönetimine, Sorgun Köyü Dernek Başkanı Muharrem Ulutaş ve Yönetimine, Düvenli Dernek Başkanı Yusuf Aydoğan ve yönetimine, Aktaş Dernek Başkanı ve yönetim Kuruluna, Köy muhtarımız Mehmet Ayverdi ve ihtiyar heyetine, Saruhanlarspor Kulübü Yönetimi ve futbolcularına, Katılım sağlayarak bizi yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize, ve adını sayamadığımız maddi manevi destek veren herkese saygılarımızla sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.