Tam bir dostluk maçı oldu

Domaniç’te Tavşanlı Dağçeşmespor’u ağırlayan Karaköyspor, dostluk maçında rakibine 5-4 yenildi.

Dağçeşmespor yönetimi teknik heyeti ve futbolcular, “Karaköyspor’un misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Centilmence ve dostça bir maç gerçekleşti. İyi bir mücadele oldu, maçtan keyif aldık.” dediler.

Karaköyspor gelecek sezona büyük bir çıkış yapmaya hazırlanığını belirten Kulüp Başkanı Ramazan Çevik, “Karaköyspor ne kadar köklü ve büyük bir takım olduğunu bir kez daha gelecek sezon ispat edecektir. Artık bu camiayı bir kupa tatmin eder” diyerek gelecek sezondaki mücadelelerinin rotasını gösterdi.

Başkan Ramazan Çevik, özellikle gençler üzerinde titrediğini, genç futbolcuların katıldığı idmanlarda oldukça hırslı olduklarını gördüğünü söyledi. Gençlerin kadroda yer bulabilmek için kıyasıya mücadele sergiliklerinide ekledi.

Karaköyspor’un gençlere katıldığını ve gençlerin çok önemli olduğunu belirten Başkan Ramazan Çevik, “Gençler Karaköyspor’un geleceği, yavaş yavaş hazırlanıyoruz.Her an kendilerine şans verebilir ve bu şans doğduğunda onların hazır olmaları gerekiyor” dedi

Genç futbolcuların moralleri ve hırsları yönetimi ve teknik heyeti son derece memnun ettiği dikkat çekti. Ayıca, Başkan Çevik, tüm güçleriyle maçlara asılacaklarını belirtti.