‘Öğretmen Cemal Aydın Parkı’ tamamlandı

Domaniç Belediyesi’nin, Karşıyaka Mahallesi’nde yaptırdığı parka, Öğretmen Cemal Aydın parkı ismi verilmesinin ardından tamamlandı.

İlçemizin başta Hisar İlkokulu olmak üzere köylerde de okul müdürü olarak görev yapan Aydın, başarılı yöneticiliği, insan ilişkileri ve gülen yüzü ile hafızalarda yer edinmiş değerli öğretmenler arasında yer almıştı.

20 Eylül 2018 Perşembe günü hakkın rahmetine kavuşan Cemal Aydın’ın ismi Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk’ün talimatı ile Karşıyaka Mahallesine yapılan parka ‘Öğretmen Cemal Aydın Parkı’ ismi verilmesinin ardından çalışmalar tamamlandı.

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Kutsal bir meslek icra eden Cemal Aydın Öğretmenimizin ismi Karşıyaka Mahallemizde yaşatılacak. Ne büyük öğretmenmiş ki ölümünün ardından hala gülen yüzü ile anlatılıyor. Parkımızda yağışlardan dolayı sadece ışıklandırması kaldı. İnşallah kısa zaman içerisinde oda tamamlanacak. Buradan tekrar ailesine sabırlar diliyor, Öğretmenimiz Cemal Aydın’ın mekanı cennet olsun diyorum” dedi.