Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Domaniç’te mahalle muhtarları ve köy muhtarları, Kaymakam Hasan Raşit Taşkın başkanlığında Sondem kafede yapılan toplantıda bir araya geldi.

Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, İl Genel Meclisi Üyeleri Mustafa Şimşek, Yurdagül Bakkal ve daire amirlerinin katıldığı toplantıda söz alan köy ve mahalle muhtarları sorunlarını ve isteklerini dile getirdiler. Kaymakam Taşkın, toplantı sonu yaptığı açıklamada, “İçişleri Bakanlığı İller Dairesi Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda tüm Türkiye çapında bir organizasyon tertip edilmiş bulunmakta. Allah’ın izni ile burada istek ve taleplerinizi dinleyeceğiz. Umarım faydalı olur ve aramızdaki birlik beraberlikte güçlenir” dedi.Toplantıda söz alan muhtarlar, Bazı köylerin alt yapı sorunlarını dile getirirken, köylere kamera istediler. Ayrıca, Çarşamba köyü muhtarı hem seçim öncesi, hem de seçim sonrası siyasilerden birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Toplantı sonrasında İspanya’ya gidecek olan Muhtar için kura çekildi.

Kurada Asil üye Ilıcaksu Mahallesi Muhtarı Ercan Özhan Çıktı. Yedeklerde ise Soğucak Köyü Muhtarı Niyazi Karakuş ve Hasantepe Mahallesi Muhtarı Halil Gündoğdu kuradan yedek olarak belirlendi.