Domaniç Hayme Ana MYO tanıtım çalışmalarına devam ediyor

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu tercihler öncesi yaptığı protokol ve tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor.

Hayme Ana Meslek Yüksekokulu, 2018-2019 eğitim öğretim döneminde gelecek yıllar için tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor.

Geçen dönem sonunda İl il, ilçe ilçe Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulunun tanıtımı için çalışan okul yönetimi ve öğretim görevlileri gelecek yıl için şimdiden çalışmalara başladı.
Yeni eğitim öğretim yılının başında Sosyal Medya Platformlarından okul tanıtımı için çalışmalara başlayan okul yönetimi, İnstagram’da ki ‘Lojistik Bilgileri’ sayfasında yayınlanacak olan, çekimi Yiğit Medya Ajans tarafından yapılan bir görüntü hazırladı.

Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Grv. A. Bülent Gül ve Müdür Yardımcısı Öğr. Grv. İlker Vural, okul hakkında bilgilerin yer aldığı görüntüde, küresel bir program olan ve Türkiye’de ki en büyük 500 firmanın kullandığı SAP University Alliance’in Türkiye’de ilk kez Hayme Ana MYO’da ders olarak verileceğini aktardı.

Okul Müdürü Bülent Gül; “Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulumuza bu destek ve imkanı sağlayan Lojistik Bilgileri sayfası ve Yiğit Medya Ajans’a sonsuz teşekkür ederim” dedi.