Çukurca Belediye Başkanı Tosun, Yeniden Aday

Çukurca Belde Belediye Başkanı İlyas Tosun, Milliyetçi Hareket Partisinden yeniden Çukurca Belde Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

Çukurca Beldesine iki dönemdir hizmet veren Çukurca Belediye Başkanı İlyas Tosun, MHP Genel Merkezinin takdiri ile üçüncü kez Çukurca Beldesi Belediye Başkanı Adayı oldu.

Milliyetçi Hareket Partisinden aday olan Başkan İlyas Tosun, yaptığı açıklamasında, “Çok değerli Çukurca Beldesi belde halkım bugün hayırlısı ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine Çukurca Beldesi Belediye Başkanlığı Adaylığı için resmi başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Ben öncelikle 2 dönemdir ekibim ve bizlere güvenip bu kutsal görevi layık gördüğünüz için başta Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye, Kütahya Milletvekilimiz Ahmet Erbaş’a, İl Başkanı Sayın Ferhan Yıldırım ve Yönetim Kuruluna, İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen ve Yönetim Kuruluna, Belde Başkanı İsmail Tanrıverdi ve Belde Teşkilatına, Domaniç Milliyetçi Hareket Partisi Eski İlçe Başkanı Şeref Zeyrek’e ve çok değerli belde halkıma cani gönülden tüm kalbi duygularımla teşekkür ederim. Yüce Rabbime bizleri mahcup etmediği için şükürler ediyorum. Yeni adaylığımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.