Belediye Başkanı Ertürk, Yeniden Aday

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Milliyetçi Hareket Partisinden yeniden Domaniç Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

2014 yılında yapılan yerel seçimlerde 1441 oy alarak Domaniç Belediye Başkanı olan Sahvet Ertürk partisi Milliyetçi Hareket Partisinden tekrar Domaniç Belediye Başkanı Adayı gösterildi.

Ankara MHP genel merkezine dilekçeleri ile başvuran Sahvet Ertürk. Yaptığı açıklamasında, “Çok değerli Domaniçli hemşerilerim bu gün hayırlısı ile Domaniç Belediye Başkanlığı adaylığımı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimize İlçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle beraber başvurumuzu yaptık. Hayırlısı ile yeni projelerimizle halkımıza hizmetlerimizi tüm hızıyla devam ettireceğiz. Bize bu görevi laik gören başta Genel Başkanım Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye, Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcım Sadir Durmaz’a, İlçe Teşkilat Başkanım Halil İbrahim Türkmen’e ve ilçe yöneticilerime, İlçe Kadın Kolları Başkanım Merve Güneş ve yönetimine, İl Başkanım sayın Ferhan Yıldırım’a ve il yönetimlerime, sayın Kütahya Milletvekilim Ahmet Erbaş’a şükranlarımı sunuyor çok teşekkür ederek üretken belediyecilik anlayışıyla Domaniç’imize yaptığımız hizmetlerin daha fazlasını iyisini yeni projelerimizle gerçekleştireceğiz. Tercih halkımızdan, hizmet bizden. Ne Mutlu Türküm Diyene Ne Mutlu Domaniçliyim Diyene” dedi.