Şerif Yılmaz Domaniç Belediye Başkanlığı Adaylığını Açıkladı

Şerif Yılmaz, İYİ Partiden Domaniç Belediye Başkanlığı adaylığını açıkladı.

İYİ Parti Kurucu İlçe Başkanı Şerif Yılmaz, Domaniç Belediye Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Gazetemize açıklamada bulunan Şerif Yılmaz, Domaniç’i hak ettiği yere taşımak için projeleriyle geldiğini söyleyerek, Domaniç’in kazanacağını ifade etti.

Yılmaz, “20 Ocak 1965 yılında İlçemiz Saruhanlar köyünde doğdum. İlkokulu Saruhanlar, Ortaokulu Tunçbilek’te okudum. Tavşanlı EML’den 1982 yılında mezun oldum. İki yıl özel sektörde çalıştım. 1984’te GLİ’de iş başı yaptım ve halen Başçavuş olarak çalışmaktayım. 1986’da evlendim ve 3 kız çocuğum oldu. 3 Eylül 2000 yılında kızımı, 24 Haziran 2010 yılında eşimi kaybettim. İkinci evliliğimden Oğuz Han adında oğlum var. 1975 tanıştığım ülkücü hareketin temsil noktasında MHP’nin yasaklı olması nedeniyle İlçemizde 1989 yılının sonlarında, daha sonra MHP adını alacak olan, MCP kurucuları arasında yer aldı. Üyeliğim geçe yıla kadar devam etti. 1989 yılında köyüm Saruhanlarda Kuran Kursu Yaptırma Derneği kurarak Kuran Kursu binası yaptırarak eğitim öğretime açtık. 1985 – 1995 yılları arası askerlik hariç Yeni Düşünce, Bizim Ocak, Tercüman, Hürriyet gibi gazete ve dergilerin muhabir ve temsilciliğini yaptım. 10 Nisan 1995 yılında Öz Domaniç Gazetesini kurdum. Yeşil Domaniç Gazetesini devir alarak yayın hayatına devam ettirdim. Bunların yanı sıra aylık olarak Tunçbilek’te İşçimiz eki ve Hayme Ana özel eki çıkarttım.  Şimdi ise Allah’ın izniyle, sizlerle ortak akıl ile Domaniç’i hak ettiği yere taşımak için projelerimle geliyorum. Domaniç hepimizin bu yüzden Domaniç’e gönül veren tüm arkadaşlarımla birlikte Domaniç’te rol model olacak bir belediyeciliği egemen kılacağız. Çevre ve iklim politikalarıyla uyumlu, tarihi ve kültürel mirasa sahip çıkan, spor ve eğlenceyi ihmal etmeyen bir Belediye oluşturacağız” dedi.

Domaniç Belediye Başkanı Adayı Yılmaz, çocuklardan yaşlılara herkesin fikirlerini dinlediğini aktararak ilerleyen zamanlarda projelerini açıklayacağını söyledi.