Murat Ağa’ya 1 milyon 605 bin liralık tesis

TKDK Kütahya İl Koordinatörlüğü IPARD II 3.Çağrı kapsamında destek almaya hak kazanan Murat Ağa Et Mangal Limited Şirketi ile sözleşme imzalandı.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kütahya İl Koordinatörlüğü IPARD II 3.Çağrı kapsamında Murat Ağa Et Mangal Limited Şirketi 1 Milyon 605 bin liralık hibe için sözleşmeyi imzaladı.

Kırsal Turizm Tesisi ve Yeme İçme Tesisi ile artık daha geniş çaplı hizmet verebileceklerini anlatan Murat (Ağa) Akgüneş, gazetemize yaptığı açıklamada; “ Yeni tesisimizi kış şartları uygun olursa 2-3 ay içerisinde bitirmeyi planlıyoruz. İlçemiz için Domaniçimiz için çok güzel olacak. Tesisimizde 5 adet bungalov ev, bir adet ana bina, bir adet hizmet binası, bir mescidimiz ve bahçemizde park yeri ile çocuk parkımız yer alacak. Doğa Turizmi anlamında her gün daha çok ziyaretçi kazanan dağımızda her zaman olduğu gibi bu tesisimizle en iyi şekilde hizmet vereceğiz. Doğamıza uygun olarak inşa edeceğimiz tesis Domaniç Dağımıza da bir değer daha katmış olacak. Domaniçimize hayırlı olsun” dedi.