SAPIK AVCISI SAPIKLAR

Son zamanlarda İstanbul medyasında sık sık duyduğumuz haberlerin başında tacizciler geliyor. (Ulusal Basın diyemiyoruz çünkü genelde İstanbul haberleri yapıyorlar)

Aklı başında her normal insan tacizcileri tepki gösterir. Her normal insan kadına kıza hele hele çoluk çocuğa taciz de bulunan sapıkların en ağır şekilde cezalandırılmasını ister.

Ancak son zamanlarda başta sosyal medya olmak üzere, İstanbul medyasında tacizcilere ceza verenlerin sapık avcıları olduklarını görüyoruz.

Adalet yokmuş ta, savcılar, hakimler tacizcileri serbest bırakıyorlarmış ta o yüzden cezaları sokaktaki delikanlılar kesiyormuş.

Doğrumu dur? Doğruluk payı olabilir. Gerçekten de adalet sistemsizde bir sıkıntı olduğunu bu kadar insan söylüyorsa vardır bir eksiklik belki de.

* * *

Akdeniz insanı genelde sıcakkanlıdır. Sevgisini dokunarak göstermek ister. Dünyanın her yerinde büyükler çocukları özellikle sevecen çocukları dokunarak severler…
Ama artık ne mümkün. İnsan çoluk çocuğu sevmeye bile korkuyor. Anne babanın tepkisinden, çevre tepkisinde sokakta gördüğümüz yumurcaklara dokunamıyoruz bile.

Müge Anlı bile devamlı halkı uyarıyor. “Çocuklarınızı sokaklarda sevdirmeyin” diye. Hepimiz sapığız ya!!!

Bunlardan yüz bulan sapık avcısı sapıkları burada başrolü oynuyor. Adeta toplumun namus bekçileri. Tamam sapıklara hak edilen ceza verilsin ama bu sapık avcısı sapıklar. Tacizci diye kıstırdıkları adamları döverken kullandıkları ifadelere dikkat edin..
Senin bacını S….. , Senin Ananı S…. , Senin Karını S…. Şimdi elinizi vicdanınıza koyarak söyleyin. Ağzına bu küfürleri alan biri ne kadar namuslu şerefli haysiyetli bir namusludur. Biz bunlara namus bekçileri değil de sapık avcısı sapıklar demeyi daha uygun buluyoruz.