Bin m2 Parke Taşı Döşendi

Domaniç Belediyesi tarafından bazı cadde ve sokaklar beton parke taşı döşendi.

Kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme çalışmalarını sürdüren Domaniç Belediyesi ekipleri, Aydınlar Camisi başta olmak üzere bazı cadde ve sokaklarda 1000 m2 beton parke taşı döşedi.

Kilit parke taşı döşeme çalışmalarının yanı sıra yayaların daha rahat yürüyebilmeleri için kaldırım döşeme çalışmaları ve büz döşeme tüm hızıyla devam ettiren ekipleri Belediye Başkanı Sahvet Ertürk yerinde inceledi.

Konuyla alakalı açıklama yapan Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Parke taşı döşeme çalışmalarımızla park ve peyzaj çalışmalarımızı birleştirip yeşil alanlarıyla daha yaşanabilir, modern yerleşim alanlarına kavuşacağız. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda ilçe merkezindeki mahallelerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan altyapı, bir yandan kaldırım ve diğer bir yandan da taş döşeme çalışması gerçekleştiriyor” dedi.