Hayme Ana MYO’yu tercih edenler bir adım önde

SAP University Allliances ile imzalanan ittifak protokolü ile Türkiye’de ilk kez SAP yazılımı Kütahya DPÜ Domaniç Hayme Ana MYO’da eğitime entegre edildi.

Türkiye’nin en büyük firmalarının kullandığı SAP Alliance İttifak ve Üstünberk Holding ile staj işbirliği sayesinde Domaniç Hayme Ana MYO öğrencileri bir adım önde olacak.

SAP University Allliances ile imzalanan ittifak protokolü ile Türkiye’de ilk kez SAP yazılımı Domaniç Hayme Ana MYO’da eğitime entegre edilerek öğrenciler SAP programını ders olarak alacaklar.

Üstünberk Holding’in her zaman Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokuluna kapılarını açtığını belirten Müdür Öğr. Grv. A. Bülent Gül, Üstünberk Holding ile imzalanan staj işbirliği anlaşmasının da öğrencilere staj imkanlarının yanında iş hayatıyla ilgili önemli tecrübeler kazanma ve iş imkanına kavuşma gibi imkanlar sağlayacağını sözlerine ekleyerek Üstünberk Holding yöneticilerine teşekkür etti.

Avrupa’nın en büyük yazılım şirketi olan SAP, 1972 yılında Almanya’da kuruldu. Şirket kurulduğu günden bu yana iş uygulamaları alanında yazılımlar geliştiriyor ve bu alanda dünya lideridir. 2001 yılında Türkiye Ofisi açılan şirketin geliştirdiği yazılımların Türkiye’de yüz binden fazla kullanıcısı bulunuyor. SAP’nin dünya çapında ise 190 ülkede 310.000’den fazla müşterisi bulunuyor.

Ayrıca, Domaniç Hayme Ana MYO’nun Yiğit Medya Ajansa hazırlattığı tanıtım filmini aşağıda izleyebilirsiniz.