Emir’in Ölüm Nedeni Belli Oldu

Domaniç, geçtiğimiz Mayıs ayında 40 yaşında ki Emir Yavuz’un ani ölümü ile hüzne bürünmüş ve Emir’in ani ölümü ile ilgili bir sürü dedikodu çıkmıştı. Konuyla ilgili Gazetemize gelerek bilgi veren Emir’in kardeşi Kerim Yavuz, olayın iç yüzünü anlattı.

Sempatik tavırları ve hazır cevaplı lığı ile Domaniç’in sevilen yüzü olan Emir Yavuz, kardeşi Kerim Yavuz tarafından kardeşinin Bursa da ki evine götürülmüş bir gün sonra da Emir’in ölüm haberi gelmişti.

Cenazesine İlçe esnafı, Domaniç’in amir ve memur kadrosu katılmış, muhteşem bir cenaze töreni ile herkesin sevgilisi Emir Yavuz gözyaşları arasında toprağa verilmişti.
Psikolojik rahatsızlığının haricinde hiçbir hastalığının olmadığı sanılan Emir’in ani ölümü halk arasında dedikoduların da yayılmasına neden olmuştu.

Gazetemize gelerek açıklamalarda bulunan kardeş Kerim Yavuz, “ Abim daha önce de kalp krizi geçirmiş ve ucuz atlatmıştı. Olayın olduğu gün 3 tam ekmek ve iki porsiyon yemek yedi. Birlikte denize gittik. Çok mutluydu. ‘Allahuekber’ deyip denize ayaklarını sokuyor sonrada heyecanla geri kaçıyordu. Çocuklar gibi sevinirken bir den yere yığıldı. Kalp krizi olduğunu anladık. Ambulans gelene kadar kalp masajı yaptım. Ambulans geldiğinde ise şoklama cihazı ile defalarca kardeşimi kurtarmaya çalıştılar. Ama ömrü bu kadarmış. Hastane raporları işte burada Normal ölüm kalp krizi diye yazıyor. Hal böyle iken dövülerek öldürüldü, Denizde boğuldu gibi dedikodular çıkmış. Yapanları biliyor ve Allah’a havale ediyorum.
Abim, Annemin ve babamın ölümünden sonra bize emanetti. Ancak yoğun işlerim yüzünden yanında olamadım. Zaten abimin seveni de yardım edeni de çoktu. Kimseye zararı yoktu. Kimler neden iftira atarlar bilmiyorum” dedi.