Erbaş’tan Karaköyspor’a forma

Seçim döneminde Kütahyaspor’a yaptığı destekle adından söz ettiren MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Karaköyspor’a forma hediye etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Domaniç Karaköyspor’a forma hediye etmesi üzerine Karaköy Spor Kulübü Başkanı Yaşar Vural, Erbaş’ın örnek davranışının kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

Vural, “Karaköyspor kulübüne sahip çıkarak yapmış olduğu spor yatırım ve teşvikleriyle her türlü maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen, var olma mücadelemizde yanımızda duran, katkılarıyla moral veren, 27. Dönem MHP Kütahya milletvekili saygıdeğer Ahmet Erbaş’a Karaköyspor yönetimi, camiası ve yeşil-siyah sevdalı taraftarı adına sonsuz teşekkür ederiz. Spor ve sporcuya değer veren, desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz siz saygıdeğer milletvekilimizi Karaköyspor yönetimi, camiası ve yeşil-siyah sevdalı taraftarı hiçbir zaman unutmayacaktır. Futbolcularımız bu sezon oynayacakları güzel maçları ile rakipleri karşısında alacakları galibiyetleri size armağan edecekler inşallah” ifadelerine yer verdi.

Erbaş, daha öncede Kütahyaspor’a 5 bin tl ve bir aylık maaşını bağışlamıştı.