Erbaş Teşekkür Etti

Teşekkür ziyaretlerine devam eden Ahmet Erbaş, İlçemize gelerek Domaniç halkına teşekkür etti

24 Haziran seçimlerinde MHP’den Kütahya milletvekili seçilen Ahmet Erbaş, Domaniç’e gelerek partilileri ile Belediye de buluştu.

Burada bir konuşma yapan Erbaş şunları dedi; “ Öncelikle bilmenizi isterim ki ben asla Cuma kutlamaları mesajlar atan, bayramları kutlayan ve ayda yılda bir görünerek vekil maaşı alan, bol keseden vaat dağıtan bir vekil olmayacağım. Önerge veren değil, icraat yapan vekil olacağım. Allah’a şükür ne vekil maaşına ne de vekil kimliğine ihtiyacım yok. Siyasete girmem nedenim sadece ve sadece halkıma hizmet etmektir.

EMANET OYLARI UNUTMAYACAĞIM

Bize şunlar niye oy vermedi bunlar niye oy vermedi gibi bahaneler duymak istemiyorum. Bize gelen oylar bizim ikna ettiğimiz, bize inanan, bize gönül verenlerin oyları olmalı. Sucuların bucuların oyları değil. Ben biliyorum ki hayatında MHP’ye oy vermediği halde sadece bizi sevdiği için, fikirlerimizi beğendiği için bize oy verenler oldu. Bu emanet oyları asla unutmayacağım.

OY KAYBETTİRENLERDEN HESAP SORULACAK

Oylarımızın düştüğü yerler var. Buralarda özeleştiri yapılacak. Neden oylar düştü, kim düşürdü hesabı mutlaka sorulacak. Ben elimden geldiği kadar her Cuma Kütahya’da olacağım. Hafta sonlarını ilimizde ve ilçelerimiz de halkın arasında geçireceğiz. Sorunları tespit edip çözümler üreteceğiz” dedi.

Erbaş ve partililer daha sonra esnafı dolaşarak ilçemizden ayrıldılar.