ARTIK HİZMET ZAMANI

Yeni dönemin milletvekilleri mazbatalarını aldılar. Cumhurbaşkanlığı sisteminin ilk parlamentosunu oluşturan bir nevi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin kurucu meclis üyeleri olarak bundan sonra alacakları görevde hem ilimizin hem ülkemizin şahlanması, büyümesi ve gelişmesi için hizmet edeceklerdir.

Artık kazanan vekillerin halkın beklentilerini karşılama dönemine girilmiştir.

Artık şimdi hizmet zamanıdır.
Artık hızla önlerine bakmaları gereken bir döneme giriyorlar.
Seçilmiş vekillerimiz bu noktada kendilerini sorumlu görmelidir.
Halkımızın beklentileri var.
Dolayısıyla vakit kaybetmeden ülkemiz için, halkımız için kazmayı ele almanın zamanıdır.
Koltuktan güç almaya değil, koltuğa güç vermeye geldiklerini unutmamalılar.

Seçim yarışı bitmiş, bundan sonra hizmet yarışı başlayacaktır.
Şimdi mazbatalarını alan Vekillerimize düşen bundan sonra ilimizin menfaatleri doğrultusunda iktidarıyla, muhalefetiyle hizmette yarışmak.
Yapıcı ve uyumlu çalışmalar yapmak.
Artık önemli olan birlik, beraberlik ve uzlaşı içinde ülkemizin ilimizin sorunlarının çözümüne odaklanmaktır.

Seçim öncesi söz verdikleri işleri yerine getirmek için kolları sıvayacaklarına, artık ekonomiye ve yapısal reformlara odaklanacaklarına, üzerlerine düşeni yaparak Türkiye’yi hedeflerine daha güçlü yürüyen bir ülke yapacaklarına, Türkiye’nin sorunlarına acil olarak çözüm bulacaklarına, sorunlara ortak ve yapıcı çözümler geliştireceklerine inanıyorum..
Yeni sistemle birlikte ülkemiz ilimiz kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerine kararlılıkla yürür, bereketli olur inşallah.

Domaniç’in başta ana yollar (Tunçbilek-Güneyköyü arası) olmak üzere, köy yolları, köylerin içme su sorunları, baraj ve gölet sorunları, göç sorunu, tarihi kültüren alanların ihyası, milli park talepleri, doğa ve çevre sorunları da ele alınır.
Domaniçlilerin güveninini boşa çıkarmazlar.
Hayme Anamızın vasiyetine uyulur, ayrım gözetmeksizin her köy, her insan kucaklanır.
Domaniçlinin ihtiyacı olan işler karşılanmaya çalışılır inşallah.

Vekillerimize yeni icraat döneminde başarılar diler, yeni yönetim modelimizin memleketimize hayırlar getirmesini pozitif katkılar yapmasını, üretim, yatırım, ihracat, istihdam açısından daha parlak bir gelecek getirmesini dilerim.
Büyüme yolculuğunun daha sağlam adımlarla devam edeceği bu dönemin Domaniçimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.