KÜTAHYA’DA ÇOK GÜZEL BİR TABLO OLUŞTU

Çatlak var mı ? Var.
Ahlaksız var mı ? Var.
Ukala var mı ? Var.
Şerefsiz var mı ? Var.

Kendinden olmayanlara küfreden, hakaret eden, ortalığı bulandıran ve ne hikmetse genelde Domaniç dışında yaşayan bu klavyeşörlere rağmen ilçemizde çok güzel bir seçim kampanyası sürdürdük.

Kimsecikler kavga etmedi. Kimse kimseyle küsmedi. İftarlarda birlikteydik. Parklarda birlikteydik, kahvelerde çaylarımızı birlikte içtik.
Siyasi görüşümüzü, siyasi mücadelemizi yaparken dostlarımızı, kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı kırmadık.

Seçim oldubitti. Kazanan taraf coşkuyla zaferini kutlarken, kaybeden tarafı rencide etmedi. Konuşmalarda bile karşı taraf rencide edilmedi.

Kaybeden taraf, demokrasiye saygılarından ve kardeşliklerinin zedelenmemesi için hiçbir olumsuz tepki vermediler.

Pazartesi İlçemizin pazarı vardı. Pazarı dolaştık. Kahvelere baktık. Her partiden insanlar aynı masanın etrafında havaları, yağışları, tarlada çürüyen ekinleri konuşuyor bir birleri ile bilgi paylaşımında bulunuyorlardı.

Seçim bitti. Artık geçim zamanı. Hizmet zamanı. Tüm Domaniç bir olup Domaniç için çalışma zamanı.

Kütahya’da farklı bir siyasi atmosfer oluştu. 3 İktidar partisi, Bir CHP, bir de MHP li vekilimiz var artık. Hatta ilk defa bir de kadın vekilimiz oldu.
Artık kimse Domaniç’te engelleniyoruz. Temsilcimiz yok, bizden kimse yok bahanelerine sığınmasın. Muhalefetin bu kazanımını iktidar da lehimize çevirip hizmet almada daha çok çalışır diye düşünüyoruz.

Evet HİZMET ALMA.

Top yerel yöneticilerimizde Ağlamak yok almak var. Alamıyorsanız alanı alacaklara bırakacaksınız.

Haydi Domaniç.