Özoğul; “Üreterek Kazanacağız”

Topuk Yayla Tabiat Parkı ilk etap ihalesi yapımının ardından ikinci etap ihalesi de çıktı.

Bilindiği üzere Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Topuk Yaylasının projesini onaylamış ve Türkiye’nin 210’uncu tabiat parkı olması için çalışmalara başlanmıştı.

Projenin ilk etabı 24 Nisan 2018 tarihinde yapıldı. İkinci Etabı olan Topuk Yayla Tabiat Parkı 1 adet su deposu ve 2680 metre su isale hattı yapılması yapım ihalesi 31 Mayıs’ta yapılacak.

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, “Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu Kütahya ziyaretinde ‘Yeni talepler var milletvekillerimizin taleplerini de dikkate alarak Domaniç tarafında güzel bir mesirelik alan kuracağız, kurulan alan dünya çapında bir yer olacak’ demişti. Etap Etap Tabiat Parkımız yapılıyor. Burada üreten herkes kazanacak. Doğa turizmi ile ilçemiz inşallah daha çok tanınacak. Yapılan yatırımlar Domaniçli vatandaşlarımız için ve bunun için birlikte çalışacak, birlikte üreteceğiz. Ürettiğimizi yerli yabancı turistlere satacak gelir elde edeceğiz. Biz dağlarımızı kimseye peşkeş çekmiyoruz. Aksine tüm Domaniçlilerin tarımda ürettiği, el sanatlarının değerlendirebilecekleri, ekmek parası kazanabileceği bir yer haline getirmek için çabalıyoruz. Bu konuda da tüm Domaniçlilerin bizlere destek olmasını bekliyoruz. Tüm fikirlere açığız”
dedi.