Domaniç’in tüm renkleri bir iftarda buluştu

Domaniç Gazetesi Geleneksel İftar yemeğin de bu yıl bir ilk yaşadı.

Domaniç Gazetesi olarak her yıl ilçemizdeki kurum amirlerine ve gazete de ki yazarlarımıza iftar yemeği verirdik. Bu yıl ilk defa Domaniç Mahalle ve Köy Muhtarları ile ortaklaşa bir iftar düzenledik.

İlçe Kaymakamız Tufan Gilan, Domaniç Belediye Başkanımız Sahvet Ertürk ve Çukurca Belediye Başkanımız İlyas Tosun başta olmak üzere tüm kurumlarımızın amirlerinin davet ettiğimiz iftar yemeğimize Muhtarlar da tam kadro iftarımızda bizimle oldular.

Yeni dönemde aday olmayan Kütahya Ak Parti Milletvekilleri Vural Kavuncu ve Şükrü Nazlı’da İftarımızı icabet edenler arasındaydı.
Veda için ilçemize gelen Vekiller iftarda yaptıkları konuşmalar ile İlçe halkına veda ettiler.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam Gazeteciler adına yaptığı konuşmasında Yerel Gazetelerin önemini anlatarak tüm kurumlardan destek olmalarını isterken İlçe Kaymakamımız Tufan Gilan ve Belediye Başkanımız Sahvet Ertürk İftarı düzenleyen Domaniç Gazetesine ve Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Ayverdi’ye teşekkür ettiler.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, CHP İlçe Başkanı Temel Ergün, MHP İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen, Saadet Partisi İlçe Başkanı Çağrı Dinç ve İYİ Parti İlçe Başkanı Şerif Yılmaz, Demokrat Parti İlçe Başkanı Rafet Yiğit, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Süleyman Cengiz’inde katıldığı iftarda Domaniç’in tüm renkleri, tüm kurumları bir arada iftarda buluştular.