Şükrü Nazlı ve Vural Kavuncu liste dışı kaldı

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için siyasi partiler sahaya inmeden önce milletvekili aday listelerini açıkladı. Açıklanan listelere göre birçok partide sürpriz isimler liste dışı kalırken yine sürpriz isimler listelerde yer aldı.

KAVUNCU, “KÜTAHYA’YA VE MİLLETİMİZE LAYIK OLMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK”

AK Parti’de mevcut milletvekilleri Şükrü Nazlı ve Vural Kavuncu liste dışı kaldı.
Ak Parti Kütahya 26. Dönem Milletvekili Vural Kavuncu sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.
Kavuncu, “2011’den beri onurla sürdürdüğüm Kütahya Milletvekili görevimizi tamamladık. Kütahya’ya ve milletimize layık olmak için var gücümüzle çalıştık. Hakkımız helaldir. 27. dönem Kütahya AK Parti Milletvekili adaylarımız Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, Mustafa Özbey ve Mehmet Kaymaz inşallah Milletvekillerimiz olarak bizleri temsil edecekler. 24 Haziran seçimleri ülkemizin, milletimizin bir kader noktasıdır. Hepimiz elimizden geldiği kadar, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacak, milletimizle bir kez daha kucaklaşacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, davamıza bağlılığımız daimdir. Allah bu millete, devlete zeval vermesin. Zalimlerin önünde baş eğdirmesin. Bu vatanda bayrağımızı indirmesin, ezanı dindirmesin. Aynı aşkla çalışmaya ve desteğe devam inşallah” dedi.

ŞÜKRÜ NAZLI, “HAKLARINIZI HELAL EDİN, VARSA HAKKIM HELAL OLSUN”

AK Parti’de mevcut milletvekilleri Şükrü Nazlı ve Vural Kavuncu liste dışı kaldı.
Ak Parti Kütahya 26. Dönem Milletvekili Şükrü Nazlı sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi.
Nazlı, “25 ve 26.dönemde birlikte çalışmaktan büyük onur duyduğum bütün dava arkadaşlarıma can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin. Varsa hakkım helal olsun.Aziz milletimize onların Vekili olarak hizmet etme imkanını bizlere bahşeden yüce rabbime şükürler olsun. Devam. Bizi 25. ve 26.dönemde aday göstermek suretiyle bu imkanı sağlayan dünya mazlumlarının umudu
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun çalışma arkadaşlarına şükranlarımı arzederim. Davamız ve millete hizmet yolunda son nefesimize kadar durmadan çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.