Ülkü Ocaklarından Ankara Ziyareti

Domaniç Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı Orta öğretim ve üniversite teşkilatlarında Ankara’da Anıtkabir ziyaretinde bulundu.

Yaklaşık 25 kişilik bir kafileyle Anıtkabir’i ziyaret eden Domaniç Ülkü Ocakları İlçe Başkanı İslam Yaman gazetemize açıklamalarda bulundu.

Başkan Yaman, gazetemize yaptığı açıklamada; 98’nci yıldönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramında orta ögretim ve üniversite teşkilatlarımızı bize bu günleri ve Cumhuriyeti armağan eden başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü mezarı başında anlamaları ve dua ile yadetmelerini istedik. Daha sonra Ülkü Ocakları kurucusu ve MHP kurucu başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş’i mezarı başında ziyaret edip, Ülkü Ocakları Genel Merkezini ziyaret etmelerini sağlamanın onurunu yaşıyoruz. Ülkü Ocakları olarak Vatan sevgisi imandandır düsturuyla, geleceğin teminatı olan gençlerimizin alkol, uyuşturucu ve yabancı madde kullanımlarından uzak tutarak sportif ve kültürel etkinliklere yönlendirme gayretindeyiz” ifadelerini kullandı.