Ak Parti yeni yönetimi Ankara’da

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul ve Yönetim Kurulunun katıldığı Genel Kurul Toplantısının ardından Daire Başkanları, Milletvekilleri ve Genel Müdürler ile buluştu.

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul yaptığı açıklamasında, “Göreve geldiğimiz ilk günlerden itibaren ilçemiz adına neler yapabilirizi toplantılarda konuşuyorduk. Ankara ziyaretimizi iki güne sığdırarak önce Cumhurbaşkanımızın da katılımıyla Genel Kurula katıldık.
Milletvekillerimiz ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yaptık.
Ayrıca iki günlük ziyaretimize Ak Parti Kütahya İl Başkan Yardımcımız Domaniç Koordinatörü Halil Sever’de katıldı. Milletvekilleri ile yaptığımız görüşmelerimizde Domaniç-Tavşanlı Yolu, Açık Ceza Evi, İlçe Hastanesi, Emniyet Binası, Tabiat Parkı ile fikir alışverişinde bulunduk. Açık Ceza evimiz proje ihalesi yapımının ardından İlçemizin Tarımı da ön planda tutulacak. İlçe Hastanemiz önümüzdeki günlerde Proje ihalesi yapılacak. Tabiat Parkımızın ilk etabı olan birinci etabı ilana çıkacak.
Domaniç’te doğan Bilecik Milletvekilliği yapan şu an Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğüne atanan Fahrettin Poyrazı ziyaret ederek kendisinden Domaniç Tarım Kredi Kooperatifine ait arsaya yeni bina yapımı ile görüşmeler gerçekleştirdik.

Yeni Cami Projemiz Hazır

Kütahyalı olan Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Ali Hürata ile yapılan görüşmemizde Domaniç Sultan Alaaddin cami projesi bölge kurulunda onaylanmış olup proje yaklaşık maliyet hesapları tamamlandıktan kısa zaman içinde ihaleye çıkacak. Ayrıca Çokköy’de bulunan tarihi camimiz Köy tüzel kişiliğinden tapuda Vakıflar Genel Müdürlüğüne geçirilmiştir. Projeleri hazırlanarak önümüzdeki yıllarda restorasyonu yapılacak.
Ömer Ulu’dan Destek

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı ve 2011-2015 yılları arası Ak Parti Kütahya Milletvekili adayı olan Ömer Ulu ile görüşmeler yaptık. Kendisi Daha Önce Ankara Büyükşehir Belediyesinde EGO Genel Müdürlüğü yapmış Kütahya’nın yetiştirdiği önemli insanlardan biridir.
Kendisine Domaniç ile ilgili projelerimiz anlattık. Sağ olsun bizi hoşgörü ile karşıladılar. Kendisi bizden bahsettiğimiz konular hakkında destek sözü aldık.

Ziyaretlerimizde Ayrıca, Eski Milletvekilimiz Hasan Fehmi Kınay, İlçemiz Orman İşletmede görev yapan ve şu anda Orman Genel Müdürlüğünde Daire Başkanlığı yapan Mehmet Pazar, İlçemizin yetiştirdiği Ankara’da önemli bir kurumda görev yapan İlçe sahamızın yapımına en büyük destekleri olan Salih Arıkan ile de görüşmeler yaptık” dedi.