MHP Genel Merkez Kütahya’nın çalışmalarını beğeniyor

MHP Kütahya İl Başkanlığı,İlçe Baskanları ve Belediye Başkanları ile birlikte MHP Genel Başkanlığına yeniden seçilen Devlet Bahçeli’ye, yeni oluşan Divan Kuruluna, MYK üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezine yapılan ziyarette Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk ile birlikte toplantıya tek İlçe Başkanı olarak katılan Milliyetçi Hareket Partisi Domaniç İlçe Başkanı Halil Ibrahim Türkmen, Domaniç Ülkü Ocakları Başkanı İslam Yaman hazır bulundular.

Genel merkezde gerçekleşen ziyarette, MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım, Kütahya İl ve İlçe teşkilatları hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgi verdi. 2019 yılında gerçekleşecek olan yerel ve genel seçimlerinde uygulanacak olan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunan Ferhan Yıldırım, “MHP Kütahya teşkilatları olarak seçimlere en iyi şekilde hazırlanmanın verdiği heyecan içindeyiz. Kütahya’da MHP olarak oy patlaması gerçekleştireceğiz. Bu oy patlaması inanıyorum ki tüm Türkiye’de yaşanacaktır.” dedi.

Yıldırım Kuruluşun ve Kurtuluşun başkenti Kütahyamız Milliyetçi Hareket Partisi ile yeniden şahlanacak Hayme Ana ruhuyla tekrar bir dirilişe şahit olup Dumlupınar ruhuyla bütün kamburlarından kurtulacaktır ifadelerine yer verdi.

GENEL MERKEZ ÇALIŞMALARI BEĞENİYOR

Yıldırım, Genel Merkezimiz, Kütahya İl Başkanlığının çalışmalarından son derece memnun , bu çalışmaların mutlaka seçim zamanında sandığa da yansıyacağındanda ümitli ve çalışmalarımızı beğeniyorlar.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezine “Kütahya ilinin ve ilçelerinin tüm sorunlarını tek tek aktardıklarını belirten Başkan Yıldırım, Sorunların çözüme ulaşması noktasında, Başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli olmak üzere Genel Merkez olarak tam destek verecekler ifadelerine yer verdi.