Domaniçspor ilk toplantısını gerçekleştirdi

Domaniçspor kulübü yeni yönetimi ‘birlik ve beraberlik yemeği’ adı altında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı Keyfim Kafede yapıldı.

Domaniçspor kulübü yeni yönetimi ilk icraat olarak Keyfim Kafede ‘Birlik beraberlik yemeğine düzenledi.

Yemeğe, Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, CHP İlçe Başkanı M.Temel Ergün, MHP İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen, Emekliler Derneği İlçe Başkanı Kemal Sert, Domaniçspor eski başkanları ve Domaniçspor yönetim kurulu katıldı.

Başkanlığa seçilen Ali Fuat Yaman Domaniçspor’un, en yüksek seviyelere getirmek için çalışacaklarını belirterek, “Domaniçspor için yıllardır her kademesinde çalıştım. Futbolcularımızın her eksiğine koştum. Tüm eksikliklerini kendime bir görev bildim. Son yapılan kongrede Oktay Başkanımızın görevi bırakmasıyla Başkanlığa adaylığımı koyarak Başkan seçildim. Bu toplantımız İlçemiz için Domaniçsporumuz için bir birlik beraberliğimizin göstergesidir. Davetimize icabet herkese teşekkür ederim. Bu güne kadar kulübümüze destekte bulunan herkese teşekkür ederim. Bu desteklerden dolayı emeği geçen tüm arkadaş ve kardeşlerimizi birer plaket ile onurlandırmak istedik. Bundan sonraki çalışmalarımızda da herkesi aramızda görmek isteriz” dedi.

Konuşmaların ardından Domaniçspor’a destek verenlere plaketleri verildi.