Özoğul, İl Müdürleri İle Görüştü

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, Kütahya İl Müdürleri ile bir araya geldi. Görüşmelerinde yeni ve farklı teklifler dile getirildi.

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul Kütahya’da, Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ve Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Feyzullah Gayret görüşerek projeleri değerlendirdi. Farklı ve yeni desteklerde istedi.

Görüşmelerde, Domaniç Şehit Ömer Halis Demir Anadolu Lisesine yeni bir kapalı spor salonu, öğrencilerin sosyal yönden gidebileceği sosyal yaşam alanı, ormanlarımızda bölgeye uygun yaşam alanı, KYK Yurt projesi ve üniversite öğrencilerine yönelik yaşam alanı ile ilgili konular görüşüldü.

Özoğul, “İlçemiz son yıllarda Dağcılık sporu anlamında önemli bir yol kat etti. Turizm, ilçenin tanıtımı manasında binlerce insan yaz kış demeden ilçemizi ziyaret ediyor. Bu manada bakıldığında hiçbir vatandaşımız buradan gelir elde edememektedir. Topuk Yayla tabiat parkı tamamlandığında bu eksikliğimiz giderilecek ve buraya yapılacak yöresel ürünlerin, el emeklerimizin satılabileceği köy pazarı tarzında bir mekan yapılacak. Gelen doğaseverler yürüyüş parklarımızı gezdikten sonra alışverişlerini yapacak, karınlarını doyurabilecekler. Orman Bölge Müdürümüz Adnan Kayım ile farklı çalışmalarımız devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Başyiğit ile yapılan görüşmemizde, okullarımız yenilendi lise öğrencilerimizin kalabileceği yurtlarımız tamamlandı. Yine öğrencilerimiz için aktivitelerinin yapabileceği sosyal alanların yapımı konusunda bilgi alışverişinde bulunduk. KYKY İl Müdürü Feyzullah Gayret ile yapılan görüşmemizde Üniversite öğrencilerimizin kalabileceği yurt projemiz önümüzdeki günlerde proje ihalesi yapılacak. Ayrıca müdürümüzde yine üniversite öğrencilerimiz için sosyal yaşam alanı ve çevre düzenlemesi hakkındaki taleplerimizi de ilettik” dedi.