TSK Dayanışma Vakfından Gaveci Ali’ye Teşekkür

İlçemizde kahvehane işletmecisi Ali Şahin, bir günlük kazancını Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin bölgesine yönelik Zeytin Dalı Harekatı’na bağışladı. Bunun üzerine TSK Dayanışma Vakfı Genel Müdürü tarafından, Şahin’e şilt verdi ve teşekkür etti.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin bölgesine yönelik Zeytin Dalı Harekatı için işyerinin bir günlük kazancını TSK dayanışma vakfına bağışlayan Ali Şahin, Ankaraya davet edildi. Burada, TSK Dayanışma Vakfı Genel Müdürü Emekli Tümgeneral Sadık Çelikörs tarafından Şahin’e şilt ve beratı sunuldu.

Ayrıca TSK Dayanışma Vakfı sosyal medyadanda teşekkür etti. Vakıf şu ifadelere yer verdi, “Taşköprü çayocağı kahvehanesi’ni işleten, Gaveci Ali ŞAHİN olarak bilinen vatandaşımız, müşterileri ile birlikte anlamlı bir destek örneği gösterdi. Bir günlük hâsılatını 13 Mart 2018 günü Vakfımızı ziyaret ederek bağış olarak sundu. Vakıf Genel Müdürümüz E. Tümgeneral Sadık ÇELİKÖRS tarafından şilt ve beratı sunularak, kendisine ve değerli vatandaşlarımıza teşekkür edildi ve şükranlarımız sunuldu”
Bunun üzerine gazetemize açıklama yapan Ali Şahin “Bizlere bu onuru ve gururu yaşatan başta ilçe kaymakamımız Tufan B. Gilan ve Jandarma komutanımız J.K.BÇVŞ Ali Çelik olmak üzere tüm daire amirlerimize ve hayırsever müşterilerimize ablalarımıza ve hanım kardeşlerimize şükranlarımı sunarım” dedi.