Domaniç’te Pazartesi günleri Elektrik başvurusu yapılabilecek

Elektrik başvurusu ve tahliye işlemi için artık ilçe dışına gitmenize gerek kalmayacak.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul elektrik başvurusu ve tahliye işlemleri için artık Domaniç dışına gidilmeyeceğini, Pazartesi günleri Domaniç’ten işlemlerin halledilebileceğini söyledi.

Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul Domaniç ve köylerinin elektirik başvurusu ve tahliye işlerini hızlandırmak için Osmangazi Elektrik Perakende Satış A.Ş. (OEPSAŞ) Kütahya İl Müdürü Ahmet Ener ile görüşme yaptı.
OEPSAŞ Kütahya İl Müdürü Ahmet Ener, görüşmeler neticesinde elektrik başvurusu ve tahliyesi için Pazartesi günleri Domaniç’e geleceklerini ifade etti.
Ener, “İlk olarak başvurunuzu 444 3 999 nolu telefonla yapıyorsunuz. Daha sonra bizler size geri dönüş sağlıyoruz. Başvurularınızı Cuma gününden yaparsanız Pazartesi günü için daha hızlı bir sonuç almış oluruz. Başvurunuzun ardından Pazartesi ilçe merkezinde dilediğiniz yerde buluşup gerekli evraklarla işlemlerinizi tamamlıyoruz” dedi.
Osmangazi Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak gelişmeleride aktaran Ener, “ Vezne uygulamasına artık son verdik. Bundan böyle ilçenizdeki NKOLAY noktalarından ödemelerinizi yapabileceksiniz. İlçedeki esnafınızın açık olduğu hergün her saat hizmetinizde olacak. Ek bir ücrette alınmayacak. Ayrıca sistemimizdeki bilgilerinizi güncellerseniz. Sms ve e-posta ile fatura gibi konularda da bilgilendirileceksiniz” dedi.