Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kılıç Domaniç’e geldi

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kılıç, Türkiye genelinde düzenlenen il ziyaretleri çerçevesinde Domaniç’i ziyaret ederek partililer ile buluştu.

Kütahya İl Yönetimi ile beraber ilçemizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç’ı Domaniç Saadet Partisi İlçe Başkanı Numan Yaşar karşıladı.

“Domaniç Bize tarihimizi hatırlatıyor Domaniç bize Osmangazi’yi, Ertuğrul Gazi’yi, Devlet Ana Hayma Sultanı hatırlatıyor”

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kılıç yaptığı konuşmasında, “Saadet Partisi olarak Türkiye genelinde düzenlediğimiz il ziyaretleri çerçevesinde Genel Başkan Yardımcıları olarak her ay 50 il ziyaret ediyoruz diğer bir ifadeyle her bir Genel Başkan Yardımcısı Ayda 3 ili ziyaret ederek 81 vilayeti yılda bir kez ziyaret edecek Böylece 20 genel başkan yardımcısının ziyaretleriyle her il yılda 20 kez en az ziyaret edilmiş olacak bu kapsamda Biz de bugün Kütahya ilimizi ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizi Domaniç ilçemizin Ziyareti ile başladık. Domaniç Bize tarihimizi hatırlatıyor Domaniç bize Osmangazi’yi Ertuğrul Gazi’yi Devlet Ana Hayma Sultan’ın hatırlatıyor bu vesileyle Haymana’ya Ertuğrul Gazi’ye Osman Gazi’ye ve tüm Osmanlı sultanlarını rahmet ediyoruz. Mekanları cennet olsun dünyanın en güzel en bereketli topraklarını bize emanet ettiler. Can verdiler kan verdiler. Allah onlardan razı olsun Mekanları cennet olsun Ruhları şad olsun. Bilsinler ki geride bıraktıkları Bizler canımız pahası da olsa bu güzel Vatanımıza ilelebet sahip çıkacağız. Millet olarak Türkiye olarak her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var ülkemiz üzerinde emelleri olanlar var oyun kuranlar var Alevi Sünni diye Türk Kürt diye Arap Acem diye bizi birbirine düşürmek isteyenler var ülkede huzursuzluk isteyenler Kaos isteyenler kavga isteyenler var Dış politika sorunları var ekonomik sorunlar var üretemiyoruz ürettirmiyorlar üretenler ürettiklerinin karşılığını alamıyorlar tarımı bitirdiler hayvancılığı bitirdiler şimdiden şeker fabrikalarını da satarak şeker pancarı üretiminin bitirecekler bizi nişasta bazlı şeker e mecbur ve mahkum edecekler bu oyunların bozulması lazım. Gelin bu oyunları hep beraber bozalım biz varız siz varsınız Saadet Partisi var oyunları bulabiliriz. Tüketen değil üreten ülke olabiliriz hak ve adalet Merkezi adil bir düzeni hep beraber kurabiliriz. Biz yolsuzluğun olmadığı bir ülke istiyoruz biz ABD ye AB ye Siyonist ve emperyal Güçlere boyun eğmeyeceğiz. Biz savunma sanayimizi kuracağız. Biz yüksek teknolojimizi kuracağız biz çiftçimize hayvancılığımıza önem vereceğiz biz rüşvetin Ihtimasin sömürünün kökünü kurutacağız. Biz asgari ücreti yoksulluk sınırı üzerinde çıkartarak refah getireceğiz. Biz huzur istiyoruz huzurlu bir ülke istiyoruz biz yaşanabilir bir Türkiye yeniden büyük Türkiye’yi diyoruz gelin Ertuğrul Gazi’nin Osman Gazi’nin Haymana’nın Sultan Fatih’in Sultan Süleyman’ın Yavuz Selim’in ruhlarını Şad etmek istiyoruz. Gelin el ele verelim gönül gönüle verelim saadete erelim Saadette buluşalım” dedi.