Veda yemeği düzenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Zengin’in ve İlçe Sağlık Müdürü Başhekim Dr. Ayşe Karalar Baran’ın tayinlerinin çıkması sebebiyle veda yemeği düzenledi.

Konuşma yapan Domaniç Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Başhekim İlçe Sağlık Müdür V. Dr. Ayşe Karalar Baran “ Ben hayatımda ilk kez yöneticilik yaptım. Hatalarım varsa özür dilerim. Hastanemizden ve personelimizden gerçekten üzülerek ayırılıyorum. Her şey için çok teşekkür ederim” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Zengin ise, “ Benim için bu konuşmayı yapmak çok zor. İnsandın duygu dolu olduğu bir anda konuşma yapması çok zor. Beş yıla yakın burada görev yaptım. Buraya gelirken üç beş dostumuz vardı. Bugün görüyorum ki bütün Domaniç dostumuz olmuş. Domaniç eğitimine hizmet etmek için bazen gecemizi gündüzümüze kattık. Burada görev yaptığım süre zarfında iki çocuğumu evlendirdim. Bütün Domaniç’i düğünüme geldi. Bu benim için gerçekten gurur vericiydi. Haklarınızı Helal edin benden yana Helal olsun” ifadelerini kullandı.

İlçemizden ayrılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Zengin ve İlçe Sağlık Müdürü Başhekim Karalar Baran’a başarı belgeleri ve hediyelerini takdim etti.

Kaymakam Gilan, “Bu ayrılış özel durumlarınız dolayısıyla sizler için sevindirici, fakat ilçemiz ve şahsım adına üzücü bir veda oldu. Gerek İlçe Milli Eğitim teşkilatı gerekse İlçe Devlet Hastanesinde 5 aylık görevim süresince koordineli olarak güzel işler başardık.Sizler Domaniç için katma değer oldunuz. Başarı belgelerinizi nezaketen değil, gerçekten hakkettiğiniz için hazırlandı. Yeni görev yerlerinizde de aynı muvaffakiyetle hizmet vereceğinizden hiç şüphem yok. Allah utandırmasın.” dedi.

Yemeğin ardından müzik programına geçildi, son olarak toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Yemeğe Kaymakamımız Tufan B. Gilan, Kütahya İl Milli Eğitim Müdür V. Hamdi Sarıöz, İlçe daire amirleri ve personelleri, siyasi parti başkanları, köy ve mahalle muhtarları, ilçemiz esnafı ve vatandaşlar katıldı.