Beyhan Gündüz Güven tazeledi

Bursa Kütahyalılar Derneği, 6. Olağan Genel kongresinde tek liste ile yapılan Yönetim kurulu seçiminde, Beyhan Gündüz’ün listesi üyelerin tamamından aldığı oy ile güven tazeledi.

Bursa Kent Meydanındaki dernek binasında yapılan Genel Kurula çok sayıda seçkin davetlinin yanında, 22. Dönem milletvekillerinden Faruk Ambarcıoğlu’da katıldı.

Genel Kurul, Eski Milletvekili Faruk Anbarcıoğlu’nun divan başkanlığında, Şehitlerimiz için istiklal marşı ve saygı duruşu ile başladı.

Eski yönetimin faaliyet raporu hem tv’den hem de okunarak üyelere ibraz edildi. Denetleme raporlarının ibrazının ardından yapılan seçim de Beyhan Gündüz ve listesi yeniden seçildi.

Yaptıklarını ve yapacaklarını anlatan yeni Başkan Beyhan Gündüz kendisine oy veren üyelere, yardımcı olan kuruluşlara teşekkür ettikten sonra sözü yeni yönetimde yer alan ünlü sanatçımız Ali Saruhan’a verdi.
Ali Saruhan yaptığı konuşmasında Kütahya medyasına serzenişte bulunarak, Bursa basınını ve Kütahya basınını kurultayımıza davet ettik. Yine her zamanki gibi sadece Domaniç Gazetesi geldi. Bizler Bursa’da yaşayan Kütahyalılar olarak, başta Domaniç’imiz olmak üzere Kütahya’mızın tanıtımı için çalışıyoruz. Ancak Kütahya medyası bize sahip çıkmıyor. Bu bağlamda Kütahya medyasından sadece Domaniç Gazetesine bir kez daha teşekkür ederim” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu ise şöyle; Başkan: Beyhan Gündüz, Ali Saruhan, Talha Küçük, Rahim Kocabaş, Mehmet Sargın, Muharrem Yakut, Necmettin İmir, Mehmet İslam, Şaban Koç, Mustafa Aldemir, İhasan Zeyrek, Cengiz Akçay, İsmail Taş. Yedek üyeler; Aziz Sözeri, Cemal Toktanış, Ersin Baş, Sabri Ceylan, Ahmet Tunç, Şeref Sarı, Mehmet Sağ, Selim Yalçın, Gürkan Gürsoy, Bünyamin Aygece, Özcan Kurt, Ahmet Aslan, Nurettin Yılmaz. Denetim Kurulu Asil Üyeler; İbrahim Köker, Ali Osman Şengül, Hakan Gündüz. Yedek; Muhammet Tırpan, İbrahim Atasever ve Faruk Ceylan.