BİZ NE ZAMAN BİRLİK OLACAĞIZ ?

Hayvan olsun, bitkiler olsun, insan olsun yaşadığı coğrafi şartlara göre şekilleniyor, bir şekilde bir birlerine benziyorlar.

Araya bir şekilde giren yabani bir hayvan, yabani bir bitki ya da yabancı insan o bölgede ki diğer canlılara zarar veriyor.

Doğanın kanunu bu.

Diğer canlılardan farklı olarak, İnsanlarda bir de yabancı olmasa da hainler oluyor. Her ırkın içinde olduğu gibi biz Türkler de de yıllardır hain hiç eksik olmamış.
Son dönemdeki en büyük hainimizde meşhur FETÖ.

FETÖ, son kırk yıla damgasını vurmuş, en büyük hainlerimizden biri. Yakın tarihimizden okuduğumuz, anladığımız, duyduğumuz kadarıyla rahmetli Erbakan hoca hariç tüm siyasileri bir şekilde kandırmış. En çok da son hükümeti kandırmış.

28 Şubat sürecinde Refah yol hükümetini irticacı gösterip, sözde Kemalist, özde Fetocu Askerler, başta baş örtüsü dahil milletimizin tüm milli ve dini değerlerini bastırarak halk arasında ki sevgi ve saygılarını kaybettiler.

Bu dönemden sonra Ulu önderimiz Atatürk’ün de, göz bebeğimiz askerimizin de saygınlığı hızla halk nezdinde sıfırlanırken, sonra dan gelen AKP hükümetinin de desteğiyle Ergenekon, balyoz ayakları ile başta PKK ile savaşmış elebaşlarını yakalamış, Vatansever askerlerimiz, Atatürkçü askerler, içeri atılıp yıllarca ceza evlerinde süründürüldü.

Allah’tan aldatıldığını anladı. Hemen bu hainlerle savaşa başladı ve 15 Temmuz da hainlerin gerçek yüzü ortaya çıktı da Hükümetimiz durumu düzeltmeye başladı.

Bu konu uzun bir konu olsa da işin özü şu. Bizde aldatılan da, yanlış yapan da, yenilen de istifa etmez. Bir şekilde kendi kitlesinin her şeye rağmen desteğini hep korur.

Ancak bu gün içinde bulunduğumuz durum sadece partidaşların değil tüm vatandaşların birlik olma zamanı. Burada da en büyük görev baştakilere düşüyor.
Lütfen dalaşmayı ayrıştırmayı bırakın artık. Şimdi birlik olmayacağız da ne zaman olacağız ?