Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı toplantı salonunda gerçekleşti.

Olağan Genel Kurul toplantısı, Divan seçimi ile yapıldı. Divan başkanlığına, Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, Başkan Vekilliğine Ziraat Odası Başkanı Ahmet Özoğul, Katip üyeliğine Hasan Kaya, Mesut Kutluk ve İrfan Türk seçildi.

Divan seçiminin ardında Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile genel kurul toplantısı başladı.

Toplantıda, 2014-2015-2016-2017 yıllarına ait faaliyet ve hesap raporları okundu.

Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit yaptığı konuşmasında, “Domaniç Esnaf ve Sanatkârlar Odasını tebrik ediyorum. Yahya Başkanım kadar canla başla çalışan arkadaşlarımız yok. Öncelikle kendisine ve ona desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim. Ayrıca belirtmek isterim ki kendisi odamızdan alacağı aylık belirlenen ücreti dahi almayarak bu hizmeti vermektedir kendisini ayrıca kutluyorum” dedi.

Domaniç Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Türk konuşmasında, “Kongremiz Domaniç’e ve Kütahya’mıza hayırlara vesile olmasını diler hepinize sevgi saygılarımı sunarım. Ayrıca aramızdan ayrılan eski Esnaf kefalet Kooperatifi Başkanımız dayım Muharrem Can’ı ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanımız Yaşar Baki Karaağaç’ı rahmetle anıyorum. Allah mekânlarını cennet eylesin ve söylemeden geçemeyeceğim bize bu zamana kadar vermiş olduğu maddi manevi desteklerinden dolayı sekiz yıldır Kütahya Esnaf Odaları Birliğinde görev yaptığım Kütahya Esnaf Odaları Birlik Başkanımız İbrahim Yiğit’e sonsuz teşekkür eder şükranlarımı sunarım. 2018 yılının Esnaf ve Sanatkârlarımıza bol kazançlı olmasını dilerim.

Domaniç Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yahya Türk, Yönetim Kurulu Asil, Sezai Küçük, Gürol Bozkurt, Özkan Veren, İlhan Doğan, Müslüm Er, Mustafa Can, Yönetim Kurulu Yedek, Şerif Şengül, İsmail Karaman, Cemil Balkan, Melek Çakır, Mehmet Karaca, Abidin Uyar, Murat Aydeniz, Denetim Kurulu Asil, Yücel Aydın, Mustafa Çakır, Halil Orhan, Denetim Kurulu Yedek, Numan Yaşar, Recep Yaşar, Tolga Gültekin’den oluşuyor.