Mustafa Şimşek yeniden başkan seçildi

Domaniç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi toplantı salonunda düzenlenen Olağan Genel Kongresinde Mustafa Şimşek tekrar başkan seçildi.

Olağan Genel Kurul toplantısı, Divan seçimi ile yapıldı. Divan başkanlığına, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Bursa Bölge Birliği Başkan Vekili Kütahya Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Enver Erdoğan seçildi. Divan seçiminin ardında Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile genel kurul toplantısı başladı.

Şeref Tanrıkulu ve Mustafa Şimşek arasında yapılan Başkanlık seçiminde 267 oy kullanıldı. Kapalı zarf usulü yapılan oylamada, 4 oy iptal edilirken 75 oy Şeref Tanrıkulu, 188 oy Mustafa Şimşek’e kullanıldı. 188 oy alan Mustafa Şimşek 2021’e kadar 3 yıl başkanlık görevini yürütecek.

Domaniç Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu; Başkan Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu, Mesut Kutluk, Hüsameddin Doğan, Osman Taşgın, Mehmet Türkmen. Denetim Kurulu Asil, Sezai Küçük, Yücel Aydın. Üst Kurul Asil, Mustafa Şimşek, Ahmet Özoğul. Yönetim Kurulu Yedek, Mehmet Ayverdi, Ali İrfan Ayata, Nazmi İnönülü, Müslüm Er, Durgut Yılmaz. Denetim Kurulu Yedek, Mehmet Yıldız, Uğur Taşgın. Üst Kuruluş Yedek, Hüsameddin Doğan ve Mesut Kutluk’tan oluşuyor.