Şoförler Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Şoförler Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı toplantı salonunda gerçekleşti. 1998 Yılında Yaşar Baki Karaağacın girişimleri ile kurulan Şoförler odası genel kurulunda Başkan Ahmet Özoğul tarafından anıldı.

Olağan Genel Kurul toplantısı, Divan seçimi ile yapıldı. Divan başkanlığına, Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, Başkan Vekilliğine Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Bursa Bölge Birliği Başkan Vekili Kütahya Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Enver Erdoğan, Katip üyeliğine Hasan Kaya, İrfan Türk ve Osman Öztürk seçildi. Divan seçiminin ardında Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile genel kurul toplantısı başladı.

Toplantıda, 2014-2015-2016-2017 yıllarına ait faaliyet ve hesap raporları okundu.

Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit yaptığı konuşmasında, “Domaniç Şoförler Odasını tebrik ediyorum. 124 üyesine rağmen çok iyi işler yaparak odanın gelirini karla kapatmayı başarabiliyorlar. İnanın 300-400 üyesi olan bazı odalarda bu kadar canla başla çalışan arkadaşlarımız yok. Öncelikle Ahmet Başkanı ve ona desteğini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

Domaniç Şoförler Odası Başkanı Ahmet Özoğul konuşmasında, “Domaniç Şoförler Odası üyelerimize öncelikle teşekkür ederim bizlere hep destek oldular ve olmaya devam ediyorlar. Faaliyet raporlarını okuduk gerçekten de az üyemize rağmen güzel işler yaptık. İnşallah artarak devam edecektir. Ben buradan Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Bursa Bölge Birliği Başkan Vekili Kütahya Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Enver Erdoğan’a da teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca 1998 yılında Şoförler odasını İlçemizde kurulması için emek veren kurulumunda çok büyük emekleri olan rahmetli Yaşar Baki Karaağaç’a da çok teşekkür ederiz” dedi.

Domaniç Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Özoğul, Yönetim Kurulu Asil, Resul Yıldız, İlyas Bozbey, İhsan Taşgın, Haydar Ataman, Durgut Yılmaz ve Osman Öztürk, Yönetim Kurulu Yedek, Hüsameddin Doğan, Ali İrfan Ayata, Nail Demir, Mehmet Günay, Arif Kaptan, Recep Aydın ve Bayram Uslu, Denetim Kurulu Asil, Uğur Taşgın, Hasan Şimşek, Mehmet Yeşilyaprak, Denetim Kurulu Yedek, Mehmet Dinç, Ali Rıza Şenol ve Kadir Erkan’dan oluşuyor.