Belediye Başkanlarını Ziyaret Etti

Domaniç yeni Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Özoğul, Kütahya ve Bursa Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret ederek, birlikte çalışma teklifinde bulundu.

Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Ahmet Özoğul ziyaretleri hakkında şunları söyledi, “ Yıllardır başta kendi ilimiz Kütahya olmak üzere komşu illerden destek gelmiyor diye yakınırız da Neden gelmiyor diye hiç sormayız, kendimizi eleştirmeyiz.

Ben olması gerekeni yaparak başta bağlı bulunduğumuz ilin Belediye başkanını ziyaret ederek. İlçemizde ki Güreşlere ve Hayme Ana törenlerine davet ettim.

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu bu ziyaretimizden son derece memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Domaniç Tarihi Yağlı Pehlivan güreşlerine de, Hayme Ana törenlerine de geleceğini, ayrıca Domaniç için yapabilecekleri ne varsa yapacakların ifade etti.

Kütahya’da ki diğer kurumlarımızı da ziyaret ettikten sonra, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanım Ali Nur Aktaş’ı ziyaret ettim. Alinur Başkanımızla Domaniç-İnegöl arasındaki yol sorununu konuştuk. Kendileri de bu yol sorununu çok iyi bildiğini ve elinden geleceğini ifade etti” dedi.
Ahmet Özoğul, ayrıca şunları söyledi. ‘ Biz Domaniç olarak önce kendimizden başlayacağız. Oy sayımız belli nüfusumuz belli. Bu yüzden hepimiz Domaniç için birlik olmak zorundayız. Son günlerde Domaniç’te yakaladığımız tüm siyasi partilerle ortak hareket etme hareketimizi devam ettirirsek 2018’de Domaniç’te çok daha iyi işler başaracağız diye umuyorum” diye de ekledi.