CHP Tanıtım Turlarına Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Domaniç İlçe yönetimi yeni kadrosu ile tanıtım turlarına başladı.

CHP Domaniç İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz Pazar günü yapılan Olağan Genel Kurulunda yeni yönetim kadrosunu belirlemiş ve kendi içlerinde yaptıkları görev dağılımı neticesinde de Domaniç Halkına kendilerini tanıtmak için bir dizi ziyaretler hazırlamış.

Domaniç İlçe Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı gibi başlıca kurumları kapsayan ziyaretlerin ilkini Domaniç Gazetesi ziyareti ile başlattılar. CHP Domaniç İlçe Başkanı M. Temel Ergün, “Yeni Yönetimimizde her bir arkadaşımızı, kendi ilgi ve bilgi alanında bir görevle sorumlu kıldık. “Domaniç’in Birleştiren Gücü Olacağız” diye çıktığımız yolda, önceki yılarda halkımızın beğenisini ve takdirini gördük. Yeni kadromuz ve üstlendiğimiz sorumluluklarla önümüzde ki günlerde ve yıllarda Domaniç için çok daha güzel işler yapacağız” dedi.
Yönetim Kurulundan oluşan heyet ile Domaniç Gazetesine gelen Başkan Temel Ergün, “ Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Domaniç’in Birleştiren gücü olacağız. Partilere bölünmüş Domaniç Halkımızı partisine bakmadan kucaklayacağız. Her mağdurun mutlaka yanında yer alacağız. Siyaseten bizi bölmeye çalışanlara inat, Domaniç’in her görüşten insanını farklılıkları ile seveceğiz ve farklılıklarımızı kültürel zenginliğimiz olarak göreceğiz” diye sözlerine ekledi.
İlçemizdeki tüm kurumları ziyaret edeceklerini ve yeni yönetim kurulunu tanıtacaklarını ifade eden Ergün; Yeni Yönetim Kurulunda herkesin bir görev alanı var ve şöyle diye de arkadaşlarını ve görevlerini basına açıkladı.
M. Temel Ergün : Başkan, Ayşe Nur Çetin : Organize Sorumlusu, Turgut Açıkgöz : Ekonomi Politikaları Sorumlusu, Bilal Yiğit : Parti İçi Eğitim, İsmail Köse : Gençlik Örgütleme ve Gençlik Kolları, Ercan Tekdemir : Örgütlenme ve Örgüt Yönetimi, Murat Sert : İlçe Çevre ve Tarım Politikaları, Gülseven Çetin : Kadın Örgütleme ve Kadın Kolları, Yusuf Vural : Muhtarlardan Sorumlu, Erdoğan Arıkan : Halkla İlişkiler, Halil Güleç : Esnaf ve Odalar