Köylerin sıkıntılarını yerinde dinliyor

İlçe Kaymakamı Tufan B. Gilan Köylerin sıkıntılarını yerinde dinliyor. Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, İl Genel Meclis Üyeleri, kamu kurum amirleri, STK üyeleri ile birlikte köy ziyaretleri gerçekleştiriyor.

İlçe Kaymakamı Tufan B. Gilan, her gün iki köy ziyaret gerçekleştirerek vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.
Köy ziyaretlerinde, Belediye Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Daire Amirleri ile birlikte köy halkının istek, öneri ve şikâyetlerini dinleyerek yapılan çalışmaları ve eksiklikleri yerinde görüyor.

Bugüne kadar, Karamanlar, Soğucak, Saruhanlar, Böçen, Sarıot, Fıranlar, Yeşilköy, Ortaca, Muhacır, Kozcağız, Kırık, Güney, Çarşamba, Karaköy, Çamlıca ve Kozluca köylerini ziyaret eden Kaymakam Gilan,
“Hedefimiz, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini değerlendirmek ve halkın şahsi veya idari birimlere müracaatlarını beklemeden, doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak amacıyla kurum amirleri ve toplumun farklı kesimlerini buluşturmak” dedi.

Yapılan buluşmalarda, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerinin ardından ilgili müdürlüklerle görüş alışverişinde bulunularak sıcak bir çay eşliğinde vatandaşların sorunları dinlediklerini söyledi.