İlçemiz de İYİ Parti Kuruluyor

Geçtiğimiz aylarda kuruluşunu tamamlayan İYİ Parti ülke genelinde teşkilatlarını kuruyor. İlçemizde Domaniç İYİ Parti İlçe örgütü kurulma aşamasında.

Teşkilat çalışmaları kapsamında Kütahya’da Hürdoğan Çelik başkanlığında kurulan Kütahya il örgütünden sonra, İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Hürdoğan Çelik’in görevlendirmesi ile İlçemizde de Şerif Yılmaz tarafından Domaniç İYİ Parti İlçe örgütü kurulma aşamasında.

Gazetemize gelerek parti çalışmalarını anlatan Şerif Yılmaz şunları söyledi: “ 1965 Domaniç Saruhanlar köyü doğumluyum. 1989 yılında MHP yasaklı olduğu için Milliyetçi Çalışma Partisi MÇP kurulmuştu. Ben de bu partinin Domaniç İlçe Örgütü Kurucu üyeleri arasında yer aldım. 1995 yılın da ise Öz Domaniç Gazetesini kurdum. Halen GLİ de Kontrol Başçavuşu olarak çalışmaktayım ve İlçemi çok seviyor, İlçeme hizmet etmek istiyorum. Tüm çalışmalarım uğraşım bunun içindir.
Siyasette büyük bir eksikli görülüyor. İktidara alternatif parti bize göre adeta yok gibi. İYİ partiyi Türkiye’yi yeniden birleştiren bir parti olarak görüyor ve hizmetimize buradan devam etmek istiyoruz. İyi bir Türkiye için, İyi bir Domaniç için tüm iyi insanları İYİ Parti de aramızda görmek istiyoruz.
Partimizde bizimle birlikte çalışmak isteyenler 0536 238 85 15 Nolu telefondan bana ulaşabilirler” dedi.