Çukurca’da çalışmalar sona erdi

Çukurca Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarını tamamladı.

Çukurca Belediyesi, Çukurca ve Ilıcaksu mahallesindeki cadde, sokaklarına beton parke, bordür taşı ile yol düzenleme çalışmalarını tamamladı. Çalışmalarda gerek kepçede gerek belediye ye ait diğer araçlarda bizzat personeli ile birlikte çalışan Belediye Başkanı İlyas Tosun, bu yıl tüm cadde ve sokak aralarına kadar tamamladığını belirtti.

Tosun, “Çukurca Beldesinde devam eden ve tamamlanmış olan yol çalışmaları, fen işleri çalışmaları, sosyal donatı alanları, çocuk parkları çalışmaları ile Çukurca ilmek ilmek işliyoruz. Hem Tarihsel konumu hem turizm konusunda Domaniç’in hatta Kütahya’nın gözbebeği olan Çukurca Beldemizin tüm alt yapı ve üst yapı çalışmalarına bizzat katılıyor ve çalışıyoruz.
Çukurca Beldesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beldenin yeni bir görünüm kazandırmak için parke, bordür ve yol genişletme çalışmalarını aralıksız olarak çalışarak tamamladı. Belde sakinlerinin yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklar başta olmak üzere, Belde genelindeki kaldırımların bakım ve onarımı için, 25 bin metrekare parke, 4500 metre bordür taşı döşendi. Çok az personelimiz ile Belediyenin hem rutin işlerini hem çalışmalarımızda, hem de eksikliklerimizde aralıksız çalıştılar. Buradan personelime de ayrıca teşekkür ederim.
Yol çalışmamızda, Selim Dede Caddesi, Kazım Taşkın Caddesi, Domaniç Caddesi, Ilıcaksu Mahallesi Değirmen Caddesi ve İnegöl Caddesi tamamlandı.
Beldemizde yol anlamında çok büyük mesafe kat ettik. Belde halkımıza çalışmalar sırasında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, sabredip bize verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dedi.