Eski TBMM Başkanından Domaniç Hayme Ana MYO’ya Kitap Bağışı

Kütahya’nın Yetiştirdiği Önemli Siyaset ve Devlet Adamlarından Eski Meclis Başkanı Doç.Dr. Mustafa Kalemli Bir Kısım Kitaplarını Domaniç Hayme Ana MYO’ya Bağışladı. Kalemli, daha öncede Tavşanlı Anadolu Lisesi’ne kitap bağışında bulunmuştu.

Eski TBMM Başkanı Doç. Dr. Mustafa Kalemli, Dumlupınar Üniversitesi Domaniç Hayme Ana Meslek Yüksekokulu’na kitap bağışında bulundu. Domaniç Hayme Ana MYO Müdürü Öğr.Grv. A.Bülent Gül, Eski TBMM Başkanlarından Doç.Dr. Mustafa Kalemli’nin Domaniç Hayme Ana MYO kütüphanesine kitap bağışında bulunduğunu bildirdi.

MYO Müdürü Öğr.Grv. A.Bülent Gül, Eski Meslis Başkanı Doç.Dr. Mustafa Kalemli ile Tavşanlı’ya gelişleri esnasında bir görüşmede Domaniç Hayme Ana MYO ile ilgili bilgi verdim. Okul kütüphanesini yenileme ve zenginleştirme çalışması yaptığımızdan söz ettim. Müsait oldukları bir gün okulumuza davet ettim. Bu görüşmede, kendisinin de birçok kitabı olduğunu ve bu kitapların önemli bir kısmını Domaniç Hayme Ana MYO’ya bağışlayabileceğini ifade etti ve bağışlamak istediği kitapları okulumuza gönderdi. Kendisine müteşekkiriz.” dedi.

Müdür Öğr.Grv. A. Bülent Gül, Eski TBMM Başkanlarından Doç.Dr. Kalemli’nin kitap bağışından dolayı çok memnun olduklarını belirterek, ” Sayın Eski Meclis Başkanımız Kalemli’nin bu bağışından son derece memnun olduk. Sn. Rektörümüz Prof.Dr. Remzi Gören’in tensipleriyle Meslek Yüksekokulumuz Kütüphanesinin bir köşesini Sayın Kalemli’nin verdiği bazı kitaplarla, Doç.Dr. Mustafa Kalemli köşesi oluşturduk.” dedi.

Kalemli’nin daha öncede Tavşanlı Anadolu Lisesine kitap bağışında bulunduğunu kaydeden Gül, bir kısım tasnif çalışmalarından sonra Doç.Dr. Mustafa Kalemli’nin Meslek Yüksekokulu kütüphanesine kitap bağışlarının devam edeceğini söyledi.