İstanbul’dan Çamlıca’ya ‘kardeş okul’ ziyareti

İstanbul Bakırköy Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesinde ki öğretmen ve öğrencilerden oluşan grup, ‘kardeş okul projesi’ kapsamında Çamlıca Ortaokulu ziyarette bulundu.

İstanbul Bakırköy Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesinde ki öğretmen ve öğrencilerden oluşan grup, ‘kardeş okul projesi’ kapsamında İlçemize bağlı Çamlıca Köyü Ortaokulunu ziyarete geldi.
İstanbul Bakırköy Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri Çamlıca Köyü Ortaokulu öğrencileri ile beraber zaman geçirdiler.

Daha sonra Hayme Ana Türbesi, Mızık Çamı ve Satıkızı ziyaret ettiler.
Ziyaret hakkında görüşlerini bildiren Çamlıca Ortaokulu Müdürü Gökmen Çakmak,” Kardeş Okulumuz İstanbul Bakırköy Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi okulumuzu ziyaret etti. Okulumuza yapmış oldukları ziyaret ve okulumuza yapmış oldukları katkılar nedeniyle başta Okul Müdürü Sayın İsmail Karahan olmak üzere tüm okul öğretmenlerine ve öğrencilerine okulumuz adına teşekkür ediyoruz” dedi. Kardeş Okul Projesi, ziyaret dışında yardımlaşma, mektuplaşma, bilgi paylaşımı, ortak projeler gibi okulları kardeşlik temasında bir araya getirerek işbirliği ve desteği arttırmak.