Doğalgaz dosyası Devlet Bahçeli’ye teslim edildi

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk ilçeye getirilmesi planlanan Doğalgaz dosyasını MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teslim etti.

Doğalgaz için hazırlanan dosya Kütahya’da bulunan Çinigaz firmasına teslim edildikten sonra bir dosyada Devlet Bahçeli’ye edildi.
Konu ile gazetemize açıklama yapan Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “İlçemize getirmeye planladığımız Doğalgaz projesi için gerekli yazışmalar tamamlandı. Dosya ilk olarak Kütahya’da bulunan Çinigaz firmasına teslim edildi. Doğalgaz Tunçbilek beldesinin de dahil edilmesi ile ilgili dosyada mevcut. Dosya Çinigaz tarafından EPDK’ya sunulacak. Bu proje uzun vadeli bir proje, onaylanması halinde 2 yıl proje ihale kapsamında bekleyecek. Hazırladığımız dosyanın bir örneğini de Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye de sunduk. Kendisi bu konuyu bizzat kendisinin takip edeceğini bizlere söyledi. Tabi bu konuda vatandaşlarımızın da desteklerini bekliyoruz. İnşallah hayırlı haberlerini tez zamanda alarak temiz bir çevreye sahip oluruz” dedi.