Yeni Kaymakamımız göreve başladı

İlçe Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu’nun Bingöl Yedisu Kaymakamlığına atanmasından ardın yeni Kaymakamımız Yavuz Arslan görevine başladı.

1982 yılında Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde doğan Kaymakamımız Yavuz ARSLAN, ilk ve ortaokulu İscehisar’da liseyi Afyonkarahisar’da tamamlamıştır.
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra 2007-2015 yılları arasında Maliye Bakanlığına bağlı birimlerde çalışmış ve 2015 yılında yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Uşak Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etmiştir.

İl Merkez stajını Uşak Valiliğinde, Kaymakam Refikliği stajını Kütahya/Tavşanlı ve Osmaniye/Bahçe ilçelerinde, Teftiş Stajını İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulunda tamamlamış, Mersin/Aydıncık ve Afyonkarahisar/Dazkırı, Denizli/Bozkurt ve Kırklareli/Demirköy ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunmuş olup İçişleri Bakanlığının 25.08.2017 tarihli görevlendirmesi ile 19.09.2017 tarihinden bu yana İlçemiz Kaymakam Vekilliği görevini yürütmektedir.