AK Parti Domaniç’te Temayül Yoklaması Yapıldı

AK Parti İlçe Başkanlığı için yapılacak kongre öncesi, Domaniç Ak Parti İlçe binasında temayül yoklaması gerçekleştirildi.
AK Parti Domaniç İlçe Başkanlığı binasında anket usulü yapılan yoklamada üyeler, ilçe başkanlığı için uygun gördükleri isimleri belirtti.
İlçe binasında düzenlenen yoklamada, AK Parti Muğla Milletvekili Kütahya İl Koordinatörü Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, il yöneticileri, AK Parti Domaniç İlçe Başkanı Yurdagül Bakkal ve ilçe yöneticileri hazır bulundu.
Ak Parti Domaniç İlçe Başkanlığı için 3 aday temayül yoklamasından geçti. İlçe Başkanlığına aday olan isimler; Ahmet Özoğul, Nedim Yılmaz ve Ceyhun Ergün temayül yoklamasına katıldı.
Ak Parti Domaniç İlçe Başkanı Yurdagül Bakkal yaptığı açıklamasında, “İlçemizde Temayül yoklaması gerçekleşti. Adaylarımızdan Ahmet Özoğul, Nedim Yılmaz, Ceyhun Ergün üç kişi adayımız vardı. Başarılı sağlıklı ve adaletli bir şekilde ortamda gerçekleşti. Arkadaşlarıma Ak Partimiz için, ellerini taşın altına koydukları adaylık için bu yüreklilikleri gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz. Hep beraber yılmadan usanmadan heyecanla çalışmaya devam edeceğiz. Hangi arkadaşımız başkanlığa seçilirse başımızın üstünde yeri var. Destekçisiyiz, yanındayız, hiçbir zaman kopmayacağız. Gelen misafirlerimize de ayrıca teşekkür ederim” dedi.