MHP’den Bahçeliye ziyaret

Geçtiğimiz hafta 17 Ağustos 2017 perşembe günü, aralarında Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk ve Domaniç MHP İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen’inde olduğu Kütahya MHP İl Teşkilatı MHP Genel Merkezine Genel
Başkanı Devlet Bahçeli’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım ve partililer, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek, bilgi alış verişinde bulundu.
Ziyaret sonrası bir açıklama yapan MHP Kütahya İl Başkanı Ferhan Yıldırım, “21 Mayıs da gerçekleşen il kongremizin ardından çalışmalarımıza hızla devam ediyor. İlçe ziyaretleriyle başladığımız çalışmalarımıza genel merkezimi ziyaret ederek devam etmekteyiz. MHP Kütahya İl Başkanlığı olarak, ilçe teşkilatlarımız belediye başkanlarımız il genel meclis ve belediye meclis üyelerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Bahçeli’ye ziyaret sonrası, MHP Kütahya İl Yönetim Kurulu üyesi Özlem Çaldemir tarafından yapılan kalem işi pano hediye edildi.

Panoyu beğendiğini belirten Bahçeli, Yıldırım ve Çaldemir’e teşekkür etti.

Gazetemize konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Sahvet Ertürk ise genel merkez ziyaretin verimli geçtiğini ifade ederek, Domaniç’in sorunlarını genel merkeze ilettik. İl Başkanımız ile gereken mercilere ulaştık ve çözüm noktalarında genel merkezinde bizlerin yanında olduğunu gördük diyen, Ertürk ” MHP bir bütündür, Genel merkezimizde bunu Kütahya İli olarak gösterdik” dedi.
Haber / Abdullah Fidan