MHP Başkan Yardımcısı Belediyeyi ziyaret etti

Antalya Milletvekili MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal 736. Hayme Anayı Anma ve Göç Şenlikleri katılımı öncesi Domaniç Belediye ziyareti gerçekleştirdi.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, Domaniç’te yaşanan sorunları ve eksiklikleri bir rapor halinde isteyerek gerekli eksikliklerin giderileceğini belirtti.

736. Hayme Anayı Anma ve Göç Şenlikleri kapsamında İlçemizi ziyaret eden Günal, “Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi’nin babaannesi, Ertuğrul Gazi’nin annesi olan ve “Devlet Ana” diye tanınan “Hayme Ana” için Kütahya’nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyünde bu yıl 736.’ncı kez düzenlenen Hayme Anayı Anma ve Göç Şenliklerine Kütahya İl Başkanımız Ferhan Yıldırım, Domaniç Belediye Başkanımız Sahvet Ertürk, Belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimizle birlikte katıldık. Bu vesileyle Domaniç Belediye başkanımızı makamında ziyaret ettik. Hepsine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Domaniç’teki eksikliklerin giderilmesi gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.

Belediye Başkanı Sahvet Ertürk katılımlarından dolayı MHP Genel Başkan Yardımcısına Plaket ve Kayı bayrağı hediye ederek, Domaniç’teki sorunları rapor haline getirerek rapor halinde sunacaklarını gerekli desteği beklediklerini belirtti.