Kahveciden ‘Kitap Yolculuğu’ Kampanyasına Destek

İlçede, Kahvehane işletmecisi Ali Şahin, Van’ın İpekyolu ilçesine için başlatılan ‘Kitap Yolculuğu’ kampanyasına destek verdi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Mustafa Şükrü Nazlı ve Van Milletvekili Burhan Kayatürk ile ortaklaşa düzenlediği “Kütahya’dan Van’a Batıdan Doğuya” sloganı ile başlatılan kampanyada yeşeren filizlere destek olmak amacıyla geçtiğimiz hafta kızlarıyla beraber kahvehanesinde kampanya başlatmış ve iki koli kitap toplayarak destek olmuştu.

‘Gaveci Ali’ olarak bilinen Ali Şahin sosyal faaliyet konularında her zaman yardımseverliğini gören kahvehane müşterileri de bu kampanyaya destek oldu. Ali Şahin, gelen kitap yardımlarının kendisini şaşırttığını belirterek, “Bizler de Domaniç’ten Van İpekyolu’na gönül köprüsü kurup bu güzel projeye destek olabildiysek ve oradaki genç kardeşlerimizin kalbine iyilik yoluyla dokunabildiysek ne mutlu bizlere.
Projede emeği geçen milletvekillerimize, yardımsever Domaniç halkına ve benim yaptığım projelere elinden geldiğince yardım eden kahve müşterilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.