Ceyhun Ergün Ak Parti İlçe Başkan Adayı

Ak Parti yönetimde gençleşme ve dinamikleşme sürecini başlattı.

Ağustos ve Eylül aylarında İlçelerden başlayacak olan kongrelerle yönetimler yenilenecek.

İlçemiz Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanlığı için ikinci aday da belli oldu. 2. Ak Parti Domaniç İlçe Teşkilatı Başkanlığı adayı olarak İlçemizin tanınan esnaflarından Ceyhun Ergun, gazetemize gelerek, yazılı açıklamada bulundu.

Yıllardan beri Ak Parti yönetimlerinde yer aldığını belirten Ceyhun Ergün, Ak Parti Çukurca Belde Başkanlığı, 2014 Ak Parti İl Genel Meclis Aday Adayı, Domaniç 2009 – 2014 Ak Parti Belediye Meclis Üyeliği, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanlığı gibi görevlerde bulunduğunu, teşkilatçılığı iyi bildiğini bu yüzden de İlçe de uzun süreden beri kaybedilen birlik ruhunu yeniden kazandırabileceğini ve kendisinin her tür insanla kafa barıştıra bildiğini belirterek şunları söyledi.

“ Amacım; Sayın Cumhurbaşkanımızın belirttiği gibi Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet anlayışıyla, buna bir de Tek Domaniç hedefini koyarak 2023 hedefine giden güçlü Türkiye’de, güçlü Domaniç ve güçlü Ak Parti için bu hizmet yarışında gece gündüz demeden çalışmaktır.
Amacım; İlçemizde uzun süreden beri eksik olan birlik ve beraberlik ruhunu yeniden canlandırmak, İlçemizde her fikirden insanla kardeşçe yaşayabilmek, kimseyi kırmadan, ötekileştirmeden, önce ülkem sonra İlçem felsefesiyle Domaniç için çalışmaktır.
Amacım; Ak Partimiz bu ülke de yıllardır yapılamayanı yaptı, devletle halkı barıştırdı. Devlet kurumlarının halkını azarlayan değil hizmet veren kurumlar olmasını sağladı. Ülkeyi yeni nesil yollarla yeniden ördü. Domaniç tüm bu hizmetlerden hak ettiği desteği alamadı. Domaniç’in partimizin ve devletimizin tüm hizmetlerinden azami şekilde faydalanabilmesi için çalışmaktır.
Amacım; Domaniç’te bahane üreten değil iş üreten bir teşkilat oluşturmaktır, bu ilçe halkı 2006 yılında birlik olup, koskoca Başbakanı İlçeye getirmeyi ve başbakanla birlikte trilyonlarca hizmet almayı başarabilmişken son yıllarda bozulan birlik ile birlikte Ak Parti hizmetlerinden de mahrum kalmıştır. Partimin İlçe Başkanı olmam durumunda bu birliği yeniden sağlayıp İlçeme yeniden hizmetler alabilmek için çalışmaktır.
Son olarak, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanlığına adaylığım, kısa sürede alınmış bir karar değildir. İlçemde ki her kesim insanın teşvikiyle bu kararı aldım ve asla beni destekleyenleri utandırmayacağım” dedi.